00%
logo-white

Contact

Instagram


Latest publications

MONSTER Burger Weekend w SZAMAni: Nie Przegap Tej Uczty!

Drodzy Miłośnicy Burgerów, Już w najbliższy weekend, od 26 do.. Read more

Nowości w Menu SZAMAni: Odkryj Szamańskie Frytasy!

Drodzy Miłośnicy Wyjątkowych Smaków, Z radością ogłaszamy, że nasze menu.. Read more

Letnie Wieczory na Patio w SZAMAni: Odkryj Naszą Ukrytą Oazę w Serce Wrocławia

Drodzy Miłośnicy Burgerów, Lato zbliża się wielkimi krokami, a z.. Read more

SZAMAni - 2024-01-03

Dodatki w SZAMAni, Które Tworzą Magię Burgerów

Wśród tętniącego życiem wrocławskiego rynku, SZAMAni nie tylko podbija serca miłośników burgerów swoimi wyjątkowymi kompozycjami, ale także daje Wam możliwość kreowania własnego smaku. Dzięki różnorodnym dodatkom, które możecie wybrać do Waszych ulubionych burgerów, każde doświadczenie kulinarne staje się indywidualną podróżą po smakowych zakątkach.

🍔 Mięsne Mistrzostwo: Wybierając dodatki do swojego burgera w SZAMAni, możecie cieszyć się nie tylko klasycznymi, ale także unikalnymi smakami mięs. Szarpana wieprzowina, szarpana wołowina, soczyste stripsy czy też kotlet jaglany – to tylko niektóre z opcji, które czekają, aby dostosować się do Waszych preferencji.

🥓 Szarpana Wieprzowina – Klasyczny Smak z Nutką Tradycji: Jeśli jesteście fanami delikatnej wieprzowiny, szarpana wieprzowina to idealny dodatek do Waszego burgera. Jej klasyczny smak doskonale współgra z różnorodnymi sosami i warzywami, tworząc symfonię smaków.

🥩 Szarpana Wołowina – Intensywność Mięsa w Każdym Kęsie: Dla miłośników intensywnego smaku proponujemy szarpaną wołowinę. Jej wyrazisty charakter doskonale kontrastuje z delikatnymi dodatkami, tworząc burger, który zaspokoi Waszą potrzebę głębokich smaków.

🍗 Stripsy – Kruchy Dodatek dla Miłośników Konsystencji: Czy marzycie o chrupiących dodatkach do Waszego burgera? Stripsy to doskonały wybór! Ich kruchość dodaje tekstury każdemu kęsowi, a jednocześnie sprawia, że burger staje się prawdziwą ucztą dla podniebienia.

🌾 Kotlet Jaglany – Alternatywa Dla Wszystkich Smakoszy: Dla tych, którzy poszukują alternatywy mięsnej, proponujemy kotlet jaglany. To doskonałe rozwiązanie dla wegetarian i wegan, zachowujące pełnię smaku i konsystencji.

🌈 Twórz Swoją Wyjątkową Kompozycję: W SZAMAni wierzymy, że każdy kto stawia stopy w naszym lokalu, powinien móc tworzyć swoje własne kulinarne dzieło. Dlatego oferujemy Wam bogactwo dodatków, abyście mogli stworzyć burger, który będzie odzwierciedleniem Waszych indywidualnych gustów i upodobań.

Czymkolwiek zdecydujecie się delektować, pamiętajcie, że SZAMAni to nie tylko restauracja – to miejsce, gdzie kulinarna magia spotyka się z Waszymi smakami. Odkrywajcie nowe kombinacje, cieszcie się smakiem i wracajcie po więcej! 🍔🌟 

Posted in BLOG
Previous
All posts
Next