00%
logo-white

Contact

Instagram


Latest publications

Letnie Wieczory na Patio w SZAMAni: Odkryj Naszą Ukrytą Oazę w Serce Wrocławia

Drodzy Miłośnicy Burgerów, Lato zbliża się wielkimi krokami, a z.. Read more

Powrót Legendarnego Burgera KACZEMBERT w Restauracji SZAMAni na Rynku we Wrocławiu!

Powrót Legendarnego Burgera KACZEMBERT w Restauracji SZAMAni na Rynku we.. Read more

Kaczembert – Buła Miesiąca w Czerwcu!

Drodzy Miłośnicy Burgerów, Czerwiec zbliża się wielkimi krokami, a my.. Read more

SZAMAni - 2023-12-20

JUŻ NIEDŁUGO OTWARCIE SMASH BY SZAMANI!

W świecie kulinarnych odkryć i smakowych podróży, restauracja SZAMAni na wrocławskim rynku zaprasza Was do nowego rozdziału w historii burgerów. Z dumą ogłaszamy, że niedługo otwieramy drzwi nowego lokalu pod nazwą “Smash by SZAMAni”, gdzie połączymy niezwykłe doznania naszych dotychczasowych kulinarnych eksperymentów z prawdziwym amerykańskim smakiem smash burgerów!

🍔 Smash Burger – Amerykańska Tradycja, Polska Pasja: Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla Waszych kubków smakowych! W “Smash by SZAMAni” przeniesiemy Was w kulinarne rejony Stanów Zjednoczonych, serwując autentyczne, amerykańskie smash burgery. To nie tylko danie – to doświadczenie smaku, które będziecie chcieli powtarzać.

🔥 Niezwykłe Połączenia, Wyjątkowe Smaki: Nasze smash burgery to hołd dla tradycji, ale także przestrzeń do kulinarnych eksperymentów. W “Smash by SZAMAni” znajdziecie wyjątkowe połączenia składników, aromatyczne sosy i chrupiące warstwy, które sprawią, że każdy kęs będzie niezapomnianym doświadczeniem.

📍 Dwa Lokale, Jedno Miejsce Kulinarnego Odkrywania: Otwarcie nowego lokalu to dla nas wyjątkowy moment. W jednym miejscu na wrocławskim rynku zanurzymy Was w atmosferę SZAMAni, a w drugim przeniesiemy Was w świat amerykańskich smaków. Nie możemy się doczekać, abyście z nami zjedli pierwszego smash burgera!

🎉 Zapraszamy na Uroczyste Otwarcie: Data otwarcia “Smash by SZAMAni” już niebawem! Śledźcie nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco i nie przegapić tego kulinarnego wydarzenia. Przygotujcie się na eksplozję smaków i nowe, niezapomniane doznania kulinarne!

Przygotujcie się na nowy rozdział w historii SZAMAni – “Smash by SZAMAni” to nie tylko lokal, to destynacja dla miłośników prawdziwego smaku!

Posted in BLOG
Previous
All posts
Next