00%
logo-white

Contact

Instagram


Latest publications

MONSTER Burger Weekend w SZAMAni: Nie Przegap Tej Uczty!

Drodzy Miłośnicy Burgerów, Już w najbliższy weekend, od 26 do.. Read more

Nowości w Menu SZAMAni: Odkryj Szamańskie Frytasy!

Drodzy Miłośnicy Wyjątkowych Smaków, Z radością ogłaszamy, że nasze menu.. Read more

Letnie Wieczory na Patio w SZAMAni: Odkryj Naszą Ukrytą Oazę w Serce Wrocławia

Drodzy Miłośnicy Burgerów, Lato zbliża się wielkimi krokami, a z.. Read more

SZAMAni - 2023-08-23

Wiecznie odkrywcze menu – SZAMAni

Kulinarna wyprawa przez smakowite kontynenty – to, co oferuje restauracja SZAMAni we Wrocławiu, przekracza granice tradycyjnej restauracyjnej podróży. Zapraszamy na wyjątkową ucztę dla podniebienia, gdzie tajemnicze połączenia smaków przywodzą na myśl dalekie ekspedycje kulinarnych odkryć.

SZAMAni kuchni w tej wyjątkowej restauracji stworzyli prawdziwie magiczne dania, które przeniosą Cię w odległe zakątki smaku. Na czele tego kulinarnego plemienia stoi szef kuchni, który z pasją łączy tradycyjne techniki z nowoczesnymi smakowymi eksperymentami. I oto przedstawiamy wam prawdziwe perełki menu w restauracji SZAMAni!

Szarpana Wieprzowina i Wołowina: Sensacja Mięsnych Smaków

Gwiazdą menu są oczywiście burgery z szarpaną wieprzowiną i wołowiną. Te królewskie połączenia mięs, starannie marynowane i delikatnie szarpane, to prawdziwa uczta dla miłośników mięsnych smaków. Soczystość i intensywność smaku to znaki rozpoznawcze tych dań. Wyważona kombinacja przypraw sprawia, że każdy kęs to podróż przez smakowite krainy.

Dla Wszystkich Smakoszy: Warianty Kurczaka i Wege

W restauracji SZAMAni pamiętamy o różnorodności smaków i preferencjach żywieniowych naszych gości. Dlatego też, każdy burger z szarpaną wieprzowiną i wołowiną można zamienić na stripsy z kurczaka – soczyste i chrupiące kawałki mięsa, które również przeniosą Cię na kulinarną wyprawę. Co więcej, dla miłośników kuchni roślinnej, przygotowaliśmy wersje wege, w których główną rolę grają wyjątkowe kombinacje warzyw, przypraw i smaków.

Adres Przygody Kulinarnych: Ulica Ofiar Oświęcimskich 19

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz odkryć te niezwykłe smaki, to odpowiedź brzmi: restauracja SZAMAni znajduje się przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu. To magiczne miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a smaki stworzone przez szamanów kuchni są dla ciebie dostępne każdego dnia.

Zamówienia Online przez WOLT: Magia Smaku w Twoim Zasięgu

Aby doświadczyć tych wyjątkowych smaków bez wychodzenia z domu, mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Restauracja SZAMAni umożliwia zamawianie posiłków online za pośrednictwem aplikacji WOLT. Teraz możesz cieszyć się szarpaną wieprzowiną, wołowiną, kurczakiem czy wersją wege w zaciszu swojego mieszkania.

Podsumowując, restauracja SZAMAni to miejsce, gdzie smaki przenoszą Cię w fascynującą podróż kulinarną. Burgery z szarpaną wieprzowiną i wołowiną, możliwość zamiany mięsa na kurczaka czy wybór wersji wege, to tylko niektóre z atrakcji menu. Zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie smaku i zapraszamy do świata SZAMAni na ulicy Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu!

Posted in BLOG
Previous
All posts
Next